Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Vizita conjugala la penitenciar
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Vizita conjugala la penitenciar

Buna ziua, as vrea sa stiu daca iubitul meu poate beneficia de vizita conjugala la penitenciar,desi nu suntem casatoriti...si ce ar trebui sa facem pentru a putea beneficia.Va rog sa ma ajutati.Va multumesc frumos.
Pe 25 martie s a decis divortul nostru si in aprilie ne-a venit aceea hotărâre de divort, cu termen de apel in 10 zile(nu a facut nimeni recurs sau altceva),iar iubita lui ma asigurat că pe 27 aprilie a avut vizita conjugală!este posibil atâta timp cât noua nu ne a venit definitiva ?astept raspuns, o zi buna
@@@@@, utilizator
Si inca o intrebare daca fostul sot e lipsit de libertate cum asi putea si ce trebuie sa fac sa am doar eu custodia fetiței noastre in varsta de 6 ani??