Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Soft contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Soft contabilitate

Va rog sa ma sfatuiti ce soft free sau f ieftin as putea folosi pentru contabilitatea unei microintreprinderi cu obiect de activitate prestari servicii, cu un angajat, care emite circa 3 facturi pe luna. Asta implica declaratiile necesare si bilant. Multumesc anticipat.
contab.sql este gratuit la volumul tau de munca. daca sunt peste 5 salariati sau 10 mijloace fixe nu mai este gratuit.