Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare e momentul de a vinde, sau de a astepta ?
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

e momentul de a vinde, sau de a astepta ?

in conditiile actuale, in Romania, ce parere avet, preturile la locuinte cum vor evolua ? E momentul de a vinde, sau de a astepta ?
Aveti perfecta dreptate!
Pe de alta parte este evident faptul ca nemtii au"mirosit" ca piata in Romania este la pragul minim sau aproape minim si incep sa "pompeze" milioane de euro in investitii imobiliare.
[ link extern ] /
Iar Deutsche Bank este o banca foarte serioasa, deci nu aruncau 100 milioane de euro aiurea in Pipera --Romania!