Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Amanare fara respectarea procedurii
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Amanare fara respectarea procedurii

S-a aminat o infatisare dar eu acum am vazut ca avocatul a depus ceva de la un barou unde avea un alt proces , fara a depune si delegatia din partea astora pe care i-am chemat eu in judecata . Ce mai am de facut ? X-(
sa va prezentati la urmatorul termen.
Studiati dosarul in arhiva si vedeti daca exista depusa delegatie a avocatului pentru partea pe care o reprezinta,mai mult ca sigur este depusa.
nu mai conteaza - nu este depusa
Puteați să faceți ceva doar în instanță, dacă ați fi fost prezentă la termen. Acum nu mai aveți ce să faceți decât să vă prezentați la următorul termen, așa cum v-a spus și romibaro.
ok