Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Anulare TA sectiunea 4
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Anulare TA sectiunea 4

buna ziua. am o societate comerciala care a fost platitoare de tva si nu a depus timp de 6 luni deconturile de tva, drept pt care mi-a fost anulata din oficiu inregistrarea in scopuri de tva. cum ma pot inregistra din nou ca platitor de tva?
Vedeti aici noua procedura
www.avocatnet.ro/content/art...