Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare SRL-D
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare SRL-D

Buna ziua,
va rog frumos sa imi spuneti ce conditii trebuie indeplinite, ce documente sunt necesare si ce taxe precum si pasii de urmat pentru infiintarea unui SRL -D?

De asemenea, as vrea sa ma lamuriti care sunt avantajele unui SRL D fata de un SRL, intrucat am inteles ca exista niste facilitati si scutiri de taxe, dar nimeni dintre cei cu care am discutat, nu au stiut sa imi spuna clar, punctual.
Multumesc,
mariamarinescu2011@gmail.com
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc frumos!:)