Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca

buna ziua
ce solutie ar fi daca o firma doreste sa angajeze aceeasi persoana pe doua posturi diferite, 4 ore sa lucreze pe functia de consilier juridic si 4 ore pe o alta functie care nu are legatura cu functia de consilier juridic. Se poate pe acelasi contract de munca? sau trebuie doua contracte de munca?

Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~