Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... renovare casa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

renovare casa

buna ziua

am cumparat o casa recent si as dori sa o renovez...acoperis schimbat,interir schimbat si dat jos ceva pereti, placa de beton pe jos,marit terasa cu fundatie la terasa si design interior.

am nevoie de ceva autorizatii?
Pentru modificarea structurii de rezistenta (daramat pereti) aveti nevoie de autorizatie.
de la cine se obtine?