Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Termen de contestatie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Termen de contestatie

Pentru o contestatie la executare la care sa dat ieri la ora 11 pronuntarea, cind expira termenul de contestare pentru parchet avind in vedere ziua de maine 1 mai? Sa dispus punerea in libertate a inculpatului cu drept de contestare in 3 zile! Cind va fi pus in libertate efectiv inculpatul, daca parchetul nu contesta?
dodonica, utilizator