Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Nerespectare Sentinta civila de mama copiilor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Nerespectare Sentinta civila de mama copiilor

Nerespectare Sentinta civila de mama copiilor.Nu aduce copiii in program de vizitare,mai mult de atat i-a invatat pe copiii sa spuna ca nu mai vor sa vina la mine.(Alienare parentala)Ce pot sa fac?
Merg de fiecare data la usa blocului,il trimite pe fostul amant jos sa ma invite in casa lui(amantului),mama nu coboara si-mi trimite mesaje ca nu vor copiii.I-a inregistrat in casa sa-mi arate ca nu vor sa vina .