Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare anticipata

Daca am 55 de ani, 36 de ani vechime, 4 ani grupa a doua pot sa ma pensionez anticipat, avand 3 copii.Vreau sa stiu daca pentru pensionare anticipata scade si anul pentru ca am 3 copii.Sunt nascuta pe 26 ianuarie 1960. Va multumesc.
1. Am vazut si eu dar nu stiu ce sa zic.

2. Numai utilizatorul respectiv ne poate lamuri.
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane

Va rog sa ma scuzati dar mai multe prietene m-au rugat sa ma interesez pentru ele si am dat datele mele dar cu ani de vechime diferiti pentru ca nu stiu sa umble pe internet.Va multumesc pentru intelegere,nu o sa va mai deranjez.