avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA POSTULUI - MUNCITOR NECALIFICAT LA AMBALAREA ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA POSTULUI - MUNCITOR NECALIFICAT LA AMBALAREA PRODUSELOR SOLIDE SI SEMISOLIDE/ FABRICA - INDUSTRIA ALIMENTARA

Buna ziua,

Imi puteti oferi, va rog, o fisa de post pentru "Muncitor necalificat la ambalarea produselor solide si semisolide" ?
Este vorba de fabrica - in industria alimentara (conserve pate pui/porc/peste, conserve mancare gatita, borcane zacusca/ legume conservate/ tomate etc).

Multumesc!

Alte discuții în legătură

Incadrare in cor pentru un muncitor necalificat. MensiS MensiS Buna ziua. As avea si eu o nedumerire. Am o societate care se ocupa cu fabricarea mobilierului si trebuie sa angajez o persoana necalificata, dar cand vreau ... (vezi toată discuția)
Exista functia de ,,muncitor calificat,,? caci in baza acestei ... dancoman dancoman Exista functia de ,,muncitor calificat,,? Caci in baza acestei functii angajatii sunt efectiv obligati sa faca ,,de toate,,. In sensul ca nu se tine cont ca ... (vezi toată discuția)
Cor RACF RACF VA ROG UN COD COR PENTRU MUNCITOR NECALIFICAT (vezi toată discuția)