Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Investitii bursa ironfx
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Investitii bursa ironfx

se poate actiona impotriva unui broker de investitii pe bursa, sau a celor care fac recrutarea de investitori? care sunt sansele de reusita, avand in vedere ca majoritatea au sediul in tari ca Cipru, Malta, etc? Reprezentantii lor din Romania pot fi trasi la raspundere?
Atunci va urez mult succes cu plangerea, dar imi permit sa raman sceptic daca ea va da rezultate. Faptul ca eu v-am explicat niste lucruri de bun simt nu inseamna ca as lucra pentru IronFX.
Si totusi, Dumnezeu nu doarme

[ link extern ]
Este o diferenta intre "escrocat de falsi brokeri" si "pierdut bani in mod legal la Forex".