Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

proprietate

Acum 8 ani am cumparat un teren ,a fost intabulat la notar,la vreo 5 ani aflam ca terenul este de fapt in alta parte si ca suprafata redusa la jumatate,in acte figureaza cu suprafata normala,la primarie cand platim impozit la fel,ce putem face
~ Conținut șters la cerere ~
Trebuie vazut daca ati posedat, daca ati imprejmuit terenul, ce s-a intamplat efectiv si, astfel, aflati daca e caz de o revendicare sau nu.