Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Plan de afaceri
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Plan de afaceri

Salutari
Cum se intocmeste un plan de afaceri . Cum se structureaza , de ce se tine cont , cunde incepe si unde se termina , o matrita sau ceva ar fi de mare ajutor .
Buna, nu stiu daca pot pune linkuri, dar am gasit un articol util aici:
[ link extern ]
Articolul e general, deci vi se spune asa in mare ce si cum sa faceti. In rest cred ca va trebui sa va descurcati pe cont propriu.
Sau cautati pe google. Matrita nu cred ca veti gasi gratuit undeva.