avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 533 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatii avize necesare exploatare forestiera
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatii avize necesare exploatare forestiera

buna,
vreau sa incep sa lucrez pe o firma nou infiintata cu codul 0220 - Expoatare forestiera.
Stie cineva de ce avize si autorizatii am nevoie pentru a putea lucra pe acest cod caen, si eventual alte detalii ?

va multumesc anticipat.
Cu stima,
adina
am si eu 6 hectare de padure de stejar si doresc sa vand lemnul pe picior daca sunteti interesata si sa o exploatati forestier...puteti sa ma contactati pe privat...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratia "sumal" ?? ADRIANA RATIU ADRIANA RATIU Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti cine are obligatia de a intocmi declaratia \"SUMAL\"si actul normativ care o prevede, daca exista asa ceva. (vezi toată discuția)
Legislatie pt srl prelucrarea primara a lemnului(debitare busteni) rusudan rusudan Am un atelier de debitat busteni si sunt intersat sa aflu de unde pot face rost de legislatia in domeniu.(Debitare, comercializare,transport, achizitie) (vezi toată discuția)
Contructie in padure (extravilan)? george.79 george.79 Buna ziua, Am o nelamurire... As dori sa construiesc o cabana mica de vacanta, din lemn, fara fundatie permanenta (pe piloni din lemn) in padure ... (vezi toată discuția)