Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... NOUTATI...DESPRE EXAMEN???
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

NOUTATI...DESPRE EXAMEN???

NIMENI NU MAI ''SPUNE'' NIMIC DESPRE EXAMENUL IN BAROUL DE LA BUCURESTI??? CE INSEAMNA TOATA TACEREA ASTA???
PANA LA URMA... DACA PROIECTUL DE LEGE TRECE... NOI CE FACEM, MAI DAM EXAMINARE??

MAI E CINEVA INTERESAT PE FORUMUL ASTA DE SUBIECT???
exista un zvon ca se poate da grila? mi-e f greu sa cred...
Nu va pot spune prea multe, dar sint alaturi de voi, va tin pumnii, sa reusiti!!!!Eu mai astept.... sa vedem ce se intimpla. SUCCES!!!!
La Cluj toate probele sunt scris Dar prima zi, la civil, a trecut super bine, cu subiecte de top:
- dreptul de retentie
- suspendarea prescriptiei extinctive
- contractul de intretinere
Nu s-a prea putu vorbi la noi in sala decat mai pe sfarsitul examenului si mai subtil. Dar nu cred ca la asa subiecte aveai ce vorbi Si totusi au fost unii care au dat foaia goala Bafta in continuare!
Am citit cu surprindere proiectul de lege.Cred ca este o gluma.O astfel de redactare dar mai ales prostiile continute ma determina sa cred ca afost conceput de un carutas sau de pompiliu bota
si totusi cum a fost examenul?? si pe cind rezultatele??