Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... stabilitate pe functie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

stabilitate pe functie

In urma citva ani am fost obigat sa trec pe o functie inferioara decit pe cea care eram.Am fost ca amenintat ca daca nu accept voi fi mutat intr-o alta unitate .
Cum pot recupera functia ?
Schimbarea functiei in baza a ce document s-a efectuat?
CERERE (facuta sub presiune si nu sunt singurul in aceasta sitiatie ) poate fi probata
Cand a fost facuta acea cerere ?
In urma cu 7 ani dar produce efect si acum
vio.micle, utilizator
Numai printr-un act aditional de modificare a functiei se poate face asa ceva.