Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Licență - monografie firma de organizare evenimente
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Licență - monografie firma de organizare evenimente

Bună seara,
Aș avea mare nevoie de puțin ajutor la o monografie contabilă pentru o firmă de organizare de evenimente. Vă mulțumesc
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri
[ link extern ]

Vă mulțumesc frumos
Dar pentru o firmă ce organizează nunți, botezuri? Cum arată o monografie contabilă pentru aceasta? Mulțumesc