Forum Discuţii juridice Forumul specialiştilor - index al ... 13 august 2016, zi de doliu național
Discuție deschisă în Forumul specialiştilor - index al legilor aplicabile unor cazuri din practica judiciară

13 august 2016, zi de doliu național

inca din ianuarie am inceput organizarea zilei familiei la firma noastra si deja am cheltuit o groaza de bani pe scena, interpreti, cazare...
ca si fiind petrecere privata daca totusi organizam "petrecerea" ce riscam conform legii? ma poate ajuta cineva va rog?

multumesc anticipat...!
o petrecere privata poate avea loc. Sunt interzise manifestarile publice cultural artistice. Nu si petrecerile private. iar la Televizor vor fi programe adecvate la aceasta situatie. Toate drapelele vor fi arborate in berna. Exista legea 75/1994.
Iar daca o luam logic.....ce credeti ca nuntile programate cu un an inainte, toate se vor anula? NU! evident sunt petreceri private....
ContSters338589, utilizator