Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Plangere impotriva solutiei procurorului, trimitere ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Plangere impotriva solutiei procurorului, trimitere prin e-mail

Buna ziua,

Plangerea impotriva solutiei procurorului, adresata prim procurorului, judecatoriei, se poate transmite si prin email daca are toate datele de identificare ale mele?
Multumesc.
Va puteti oare imagina ca in Romania anului 2016 parchetul si sectia de politie se fac ca nu cunosc unde e o plangere penala pentru amenintarea cu moartea trimisa de mine cu scrisoare confirmare de primire, nota de inventar cu DVD probe, confirmare primita de la parchet. Tocmai aceasta plangere penala nu e de gasit nicaieri, cea impotriva unui golan protejat de ei. Anul trecut a incercat sa ma calce cu masina si a scapat. Acum vad ca nu ii gasesc plangerea ... desi cazul a fost si la TV! Este incredibil unde s-a ajuns in Romania!