Forum Discuţii juridice Să schimbăm împreună legea Greva magistratilor
Discuție deschisă în Să schimbăm împreună legea

Greva magistratilor

Ce parere aveti despre protestul magistratilor, care ia de fapt forma unei greve?
De exemplu, azi s-au amanat toate cauzele la instantele din Timisoara.
Cum sunteti afectati in alte zone de aceasta atitudine?
Daca sunt prea multe dosare sa se angajeze mai multi magistrati si sa se desemneze mai multe sali de judecata. Primul termen mi s-a dat peste 6 luni.
w0lfshad3, utilizator