avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 617 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... contract prestari servicii in engleza?!
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

contract prestari servicii in engleza?!

Ma poate ajuta cineva cu un model de contract de prestari servicii( pentru elaborarea unui plan de afaceri) in limba engleza?


Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: STEVIZOSERV , utilizator 12:54, 14 Ianuarie 2014
Stevizo Serv- calitate si eficienta pentru servicii de dezinsectie, deratizare si dezinfectie.

Contracte DDD anuale conform legislatiei!

Servicii profesionale garantate!

Profita acum de ofertele noastre!
www.stevizo.ro
0314.203.164

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Non circumvention and non disclsure working agreement MARIKO9 MARIKO9 Am un contract intitulat NON CIRCUMVENTION AND NON DISCLSURE WORKING AGREEMENT, as vrea sa stiu care e echivalentul in legislatia romaneasca si ce presupune un ... (vezi toată discuția)
Contract individual de munca urgent ion predescu ion predescu Are cineva o traducere a contractului individual de munca in engleza sau stie cineva unde as putea gasi o asemenea varianta? Multumesc (vezi toată discuția)
Taxa vat RowleyRose RowleyRose Recent am gasit site-ul redbubble si m-am gandit sa imi fac si eu un cont si sa incerc sa imi vand desenele/logo-urile pe el insa aceasta 'Taxa VAT' ma ... (vezi toată discuția)