Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... contract prestari servicii in engleza?!
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

contract prestari servicii in engleza?!

Ma poate ajuta cineva cu un model de contract de prestari servicii( pentru elaborarea unui plan de afaceri) in limba engleza?

Va multumesc!
Stevizo Serv- calitate si eficienta pentru servicii de dezinsectie, deratizare si dezinfectie.

Contracte DDD anuale conform legislatiei!

Servicii profesionale garantate!

Profita acum de ofertele noastre!
www.stevizo.ro