Forum Discuţii juridice Executare silită Deblocare conturi la executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Deblocare conturi la executare silita

Buna ziua,am o proprire pe conturi,conturile sunt blocate suma datorata deja a fost retrasa si inca mai mult pe deasupra .Ce trebuie facut sa mi deblocheze conturile si sa se sisteze proprirea?
fanny000, utilizator
De o saptamana sun si merg la aceasta banca sa mi spuna de ce nu au virat banii propriti catre executor si nimeni nu mi spune nimik ,eu fiind obligata acum sa platesc niste penalizari din cauza ca aceasta banca nu a virat banii la timp catre executor.Ce pot face?