Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... CHIRIE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

CHIRIE

Detin o locuinta inchiriata de la primarie ,azi am primit o instintare ca prin hotarirea consiliului local mi-a fost marita chiria.
Pot sa modifice chiria cum vor ei ?
Da. Cititi in contractul pe care-l aveti semnat caci trebuie sa fie trecut acolo si detalii pentru aceasta situatie.