Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pot sa fac PFA daca sunt soldat gradat profesionist?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pot sa fac PFA daca sunt soldat gradat profesionist?

Buna ziua!
As vrea sa imi fac un PFA unde sa pot angaja si 2 oameni,dar dilema mea este daca am voie ,in conditiile in care acum lucrez ca soldat gradat profesionist in armata.
~ Conținut șters la cerere ~