avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 679 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... inventar angajat care a plecat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

inventar angajat care a plecat

buna seara,
am avut o angajata care a plecat in alta tara fara sa ma anunte.cum sa ii fac inventar pt a stabili eventuale diferente?cu martori?Cu politia?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:17, 26 Iunie 2017
Constituiti o comisie de inventar care va stabili daca exista lipsuri in gestiune.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Drept comercial - probleme inventar Alali Alali Buna ziua, Doresc sa imi spuneti daca ma puteti ajuta intr-o problema pe care o intampin la locul de munca. Sunt Sef depozit in cadrul societati. Gestiunea ... (vezi toată discuția)
Lipsa inventar-litigiu in munca xfiles xfiles Buna ziua! De peste 1 an de zile am fost angajat al unui magazin de telefonie mobila, iar acum,dupa ce am incetat colaborarea, au facut un inventar si ... (vezi toată discuția)
Gestiune/garantie directori magazine Mihaltan Andrei Mihaltan Andrei Buna ziua, As avea o intrebare legata de gestiunea si garantia pt un director de magazin. Ce se poate intampla in cazul in care unui director de magazion i ... (vezi toată discuția)