Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... inventar angajat care a plecat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

inventar angajat care a plecat

buna seara,
am avut o angajata care a plecat in alta tara fara sa ma anunte.cum sa ii fac inventar pt a stabili eventuale diferente?cu martori?Cu politia?
Constituiti o comisie de inventar care va stabili daca exista lipsuri in gestiune.