Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... returnare produs nou cumparat
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

returnare produs nou cumparat

am achizitionat un produs nou si doresc sa mi se returneze banii inapoi nefiind multumit de calitatea acestui produs.mentionez ca se afla in aceeiasi stare ca la data achizitiei(asta fiind acum 3 zile)
~ Conținut șters la cerere ~