Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Card sanatate
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Card sanatate

Buna ziua!
Va rog daca poate cineva sa mi raspunda la urmatoarea intrebare:
De curand m am casatorit si prin casatorie mi am schimbat doar numele.
Cardul de sanatate bineinteles figureaza pe numele de fata. Il pot folosi in continuare s au tb sa l schim?
Multumesc

~ Conținut șters la cerere ~