Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... termen raspuns reclamatie itm
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

termen raspuns reclamatie itm

cum procedez daca itm nu raspunde la reclamatie ,patronul ma amenintat ca are relatii la itm
Cunosc foarte bine modul de lucru in ITM , insa nu este chiar asa cum se posteaza pe forum ... :)
Legat de perioada de depunere a declaratiilor vina apartine angajatorilor , intrucat exista posibilitatea transmiterii online si nicidecum sa faca cozi in ultimele zile cand sunt cozi enorme, mai ales la ITMB.
Buna ziua am si eu o intrebare cui sa ma adresez daca am fost insetata de o firma de recutari din Sibiu multumiri
Adresati-va ITM-ului local si/sau Parchetului/Politiei.