Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am pierdut actul de vânzare cumparare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am pierdut actul de vânzare cumparare

Buna ziua am cumpărat o mașina din Franța și am pierdut actul de vânzare cumpărare îmi puteți spune în acest caz ce este de făcut?
Buna ziua,
Luati legatura cu vanzatorul sa va trimita o copie legalizata.
Aia că numai dau de el
Normal un exemplar din acel act ar trebui sa existe in arhivele notariale.