avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 678 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Consultanta av.Dragos Niculescu
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Consultanta av.Dragos Niculescu

Buna seara ! Cum as putea adresa o intrebare avocatului Dragos Niculescu din aceasta comunitate? Am vazut ca e specializat si in legea italiana -drept penal. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: CIULEILACRAMIOARA , utilizator 21:58, 30 Septembrie 2017
Ii puteti timite un mesaj privat.
Scuze dar nu reusesc sa ii gasesc profilul in grup. Am vazut candva o discutie si de atunci nu reusesc sa il contactez. Va multumesc!
Sunt mai multi avocați care se ocupa de dreptul italian.
În UE orice avocat care lucrează în penal va poate ajuta.
Însă nu gratis.

Eu nu il cunosc si nici nu am văzut sa scrie ceva.

Dacă aveți nevoie de asistență găsiți avocat daca aveti nevoie.

Pentru consultanta poate fi mai greu.
Ultima modificare: Sâmbătă, 30 Septembrie 2017
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Eu in principiu as avea nevoie de un sfat. Deci m-as putea asresa oricarui membru al grupului specializat in drept penal? Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnatura pe forum giulieta giulieta nu reusesc sa pun o semnatura/citat la finalul mesajelor mele, desi am citit in regulament ca este posibil acest lucru; am intrat in sectiunea "contul meu" ... (vezi toată discuția)
Cerere aparator din oficiu. Villy1liv Villy1liv Villy1liv Villy1liv Buna seara! Are cineva un model de cerere pentru acordarea unui aparator din oficiu? Va multumesc anticipat. (vezi toată discuția)
Desfasurare activitate in avocatura pe teritoriul italiei oanafusaru oanafusaru Buna ziua as avea nevoie de un sfat urgent daca va fi posibil,m-ar interesa care sunt conditiile ce trebuiesc indeplinite pentru ca un avocat roman cu cabinet ... (vezi toată discuția)