Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Consultanta av.Dragos Niculescu
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Consultanta av.Dragos Niculescu

Buna seara ! Cum as putea adresa o intrebare avocatului Dragos Niculescu din aceasta comunitate? Am vazut ca e specializat si in legea italiana -drept penal. Multumesc!
Ii puteti timite un mesaj privat.
Scuze dar nu reusesc sa ii gasesc profilul in grup. Am vazut candva o discutie si de atunci nu reusesc sa il contactez. Va multumesc!
Sunt mai multi avocați care se ocupa de dreptul italian.
În UE orice avocat care lucrează în penal va poate ajuta.
Însă nu gratis.

Eu nu il cunosc si nici nu am văzut sa scrie ceva.

Dacă aveți nevoie de asistență găsiți avocat daca aveti nevoie.

Pentru consultanta poate fi mai greu.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Eu in principiu as avea nevoie de un sfat. Deci m-as putea asresa oricarui membru al grupului specializat in drept penal? Multumesc!