Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Fără program de vizita
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Fără program de vizita

Ce as putea sa fac ca mama fostului meu soț sa nu imi mai caute copii la scoala si grădiniță cand ei nu au un program de vizita
sa notificati scoala si gradinita, atasand hotararea jud care le incuviinteaza programul de vizitare.
Nu conteaza hotararea, in timpul programului nu se pot vizita copiii.
Ce face, concret?
Eiii....tanti asta nu vrea decat pensie si atat! In rest, copilul ii apartine, in opinia ei!
Cred ca multe mame ar da ele pensie fostilor numai sa scape! By the way, sigur doamna n-a facut copilul cu fosta soacra, asa ca nu cu ea isi disputa timpul cu copilul.
El nici pensie nu plătește asa ca nu stiu cum iti permiți să vb la adresa mea