Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Salariu cash
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Salariu cash

Buna seara. Doresc si eu o informatie in legatura cu modalitatea de plata a salariului.
Daca angajatorul plateste salariu cash si nu pe card, este ceva in neregula? La stat intra in vedere faptul ca eu am venituri?
Multumesc! O seara frumoasa!
Ca sa verificati daca angajatorul va plateste contributiile catre stat cititi raspunsul de la urmatorul link www.avocatnet.ro/forum/discu...