Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Diploma de Liceu
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Diploma de Liceu

Buna ziua va rog frumos sa ma indrumati si pe mine de unde as putea sa imi ridic diploma de liceu avand in vedere ca studiile le am terminat in 2016 si nu mi am ridicat de atunci diploma precizez faptul ca am absolvit liceul dar nu am luat bacul unde ar trebui sa ma duc pentru ami ridica aceasta diploma de liceu?va multumesc
Trebuie sa depistati firma care detine arhiva liceului. Posibil ca arhiva sa fie impreuna cu cea de la IMGB.
Mda, cam greu avind in vedere ca si uzina IMGB este aproape distrusa. O sa incerc la ministerul educatiei, poate pot ei sa-mi ofere un raspuns desi ma indoiesc. Multumesc pentru raspuns oricum.
Cautati firme specializate in arhivare din Bucuresti si judetul Ilfov sau mergeti la Arhivele nationale din sectorul unde figura IMGB.
Incercati si aici: [ link extern ]
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca
Vreau sa aflu cind am terminat liceu ca îmi trebuie diploma de liceu
Intrebati la liceul pe care sustineti ca l-ati urmat.