Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale formulare noi la ORC?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

formulare noi la ORC?

In Monitorul Oficial nr. 122 din 8 februarie 2006 a fost publicat Ordinul minstrului justitiei nr. 455/2006 pentru aprobarea modelului cererii de inregistrare in registrul comertului si al declaratiilor pe propria raspundere privind autorizarea functionarii.(sursa: www.juridice.ro)
stie cineva care este continutul acestui ordin?
si de cand se aplica noile formulare?
vechile formulare vor fi folosite pana in momentul epuizarii stocului disponibil