avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 744 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL

La incetarea activitatii intr-o institutie in afara de adeverinta cu perioada in care ai lucrat in aceea institutie, este necesar si un extras din ultimul REVISAL ca si documente pentru pensionare sau este suficienta adeverinta?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:12, 8 Ianuarie 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Este suficienta doar adeverinta de vechime.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta perioada lucrata tuilleries tuilleries Buna ziua. Fiului meu ii este necesara (in vederea angajarii intr-o structura MAI), o dovada a faptului ca a lucrat la diversi angajatori si perioada, ... (vezi toată discuția)
Contract de munca neinregistrat in revisal danaflo danaflo Buna ziua. In perioada 08.2005-08.2006 am lucrat la o firma x, cu contract de munca, insa nu mi-au deschis carte de munca. La plecare, mi-au dat o adeverinta ... (vezi toată discuția)
Extrasul revisal de la itm vladxela vladxela Extrasul REVISAL obtinut de la ITM dupa plata taxei aferente se poate folosi pentru demonstrarea vechimii in munca? (vezi toată discuția)