Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL

La incetarea activitatii intr-o institutie in afara de adeverinta cu perioada in care ai lucrat in aceea institutie, este necesar si un extras din ultimul REVISAL ca si documente pentru pensionare sau este suficienta adeverinta?
Este suficienta doar adeverinta de vechime.