Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Monografie ptr azil batrani pe ong
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Monografie ptr azil batrani pe ong

Buna ziua. Ma intereseaza unde pot gasi o monografie ptr azil batrani? Multumesc.
george-neagu, moderator
Nu cred ca veti gasi si va trebui sa adaptati partea de achizitii cu cea de alimentatie si cu cea d plati si cu cea de salarii, cu cea de lucru cu conul bancar. Poate veti avea si inregistrarile de venituri din donatii si sponsorizari secifica ong si poate si ceva bani de la stat. In afara celor specifce ong, celelalte le puteti lua de la contabilitatea firmelor.
multumesc