Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... pierdere acte
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

pierdere acte

mi-am pierdut permisul si cartea de identitate in strainatate.Pot obtine o dovada de circulatie pina la eliberarea unei noi CI .ce trebuie sa fac ,la cine trebuie sa ma adresez,la politia oraseneasca,pol. judeteana sau serviciul de permise si cu ce documente
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc