avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 545 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... pierdere acte
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

pierdere acte

mi-am pierdut permisul si cartea de identitate in strainatate.Pot obtine o dovada de circulatie pina la eliberarea unei noi CI .ce trebuie sa fac ,la cine trebuie sa ma adresez,la politia oraseneasca,pol. judeteana sau serviciul de permise si cu ce documente
Cel mai recent răspuns: radrianradu , utilizator 13:58, 19 Februarie 2018
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pierdere permis de conducere kristina1 kristina1 buna ziua. recent am constatat ca mi am pierdut permisul de conducere. l am obtinut in 2007 am lovit masina la inceput si mi a fost teama sa mai conduc. ce ... (vezi toată discuția)
Obtinere duplicat permis de conducere auto pierdut siminaaneta siminaaneta Sunt rezident in Anglia. Am pierdut permisul de conducere auto emis in Romania si nu pot ajunge personal sa obtin un duplicat. Pot face o procura speciala ... (vezi toată discuția)
Schimbare permis de conducere nicolas25 nicolas25 buna ziua. pe data de 26 aprilie 2014 trebuia sa-mi reinnoiesc permisul de conducere, el expirand in acea zi. ce acte si ce amenda o sa trebuiasca sa platesc ... (vezi toată discuția)