Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Comanda cu probleme Emag !
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Comanda cu probleme Emag !

Am comandat un produs de pe emag si mi sa promis că îmi ajunge peste 3 zile maxim dar nici a 4 zile nu a ajuns si eu deja am plecat din românia , produsul trimis acuma nu îmi mai trebuie! Intrebarea mea este pot refuza coletul livrat de fan curier? Si daca da trebuie să plătesc ceva sau o să mă afecteze la alte comenzi de la ei ?
~ Conținut șters la cerere ~