Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Vandut masina cu acte cum pot so radiez
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Vandut masina cu acte cum pot so radiez

Buna ziua am vandut o masina cu tot cu acte .am pierdut copia de buletin a persoanei. Cum pot sa gasesc masina so radiez sau sa o denunt la furt .va rog sa ma ajutati .sunt proprietar in acte nu mai stiu nimik de ia n.a. mai venit dupa fiscal. Ce trebuie sa fac so radiez.
am fost la politie si mia spus sa revin alta data am fost azi mia zis vi maine
Dinuneculai, utilizator
a mai venit o amenda de la fetesti a2 taxa de trecere nu stiu cum sa mai procedez