Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariu pe perioada vacantei
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariu pe perioada vacantei

Sunt profesoara titulara pe perioada nedeterminata la o scoala privata in curs deacreditare. Pe perioada vacantei nu sunt platita deloc. Este legal acest lucru?
Cum figurati in pontaj , pe durata vacantei?