avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 712 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Valabilitate acte 2 zile înaintea plecării din uk
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Valabilitate acte 2 zile înaintea plecării din uk

Buna ziua actele mele exp. Pe data de 10.08 si eu am zborul dus intors 08.08-30.08 si nu pot face check in online . Credeti ca pot face check in la aeroport?

Alte discuții în legătură

Buna ziua. ma numesc claudiu si am cumparat 4 bilete de zbor ... Claudiu Damoc Claudiu Damoc Buna ziua. Ma numesc Claudiu si am cumparat 4 bilete de zbor dus-intors intr -o tara din UE, la o agentie de zbor aerian si m-am prezentat cu o zi inainte de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. cine are obligatia sa faca check-inn-ul, daca am cumparat ... Claudiu Damoc Claudiu Damoc Buna ziua. Cine are obligatia sa faca check-inn-ul, daca am cumparat biletele de la o agentie de turism? Eu, s-au agentia? Am cumparat 4 bilete de zbor ... (vezi toată discuția)
Document expirat Roxdia Roxdia Sunt in Italia, as dori sa plec in România. Menționez că am buletinul expirat si pasaport nu am deloc. Titlul decalatorie îl pot lua după ce i-au bilete ... (vezi toată discuția)