Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Reclamatie PFA
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Reclamatie PFA

Unde pot reclama o PFA? PFA service masini de spalat. A incasat cu chitanta service reparatia uscatorului unei masini de spalat. A anulat doar senzorul care bloca pornirea masinii fara ca sa efectueze reparatia. Cand mi am dat seama ca nu functioneaza mi a spus ca e in concediu
.si revine. Acum nu raspunde. Vreau ori banii ori reparatia
Protectia consumatorului.