Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... timp de munca
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

timp de munca

buna ziua. eu sunt pensionat pe caz de boala si am gr 3, grupa ce imi permite sa lucrez cu 4 ore. intrebarea mea este daca pot sa adaug un contract de colaborare la cele 4 ore?
Sau sa va deschideti o intreprindere individuala sau familiala.
Am idem problema.... Caut sa mai fac ceva pe langa cele 4 ore. Legal desigur, declarat la anaf sau unde este nevoie