Forum Discuţii juridice Traduceri La consulat mi au dat un site pentru viza și trebuie ...
Discuție deschisă în Traduceri

La consulat mi au dat un site pentru viza și trebuie parcurși niște pasi, acolo îmi spune ca documentele care trebuie încărcate la ei trebuie sa fie traduse în limba romana sau engleza, am sunat la consulat și mi au spus ca nu trebuie tradus nimic. Puteți

Sunt cetățean roman, căsătorit cu un cetățean turc și avem nevoie de viza pentru România.

Maria Erkek, utilizator