Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Cum se completează declarația unică pentru ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Cum se completează declarația unică pentru veniturile obținute în 2018 din vânzare părți sociale ale unui SRL?

Buna ziua, Cum se completeaza declaratia unica pentru veniturile obtinute in 2018 din vanzare parti sociale ale unui srl.
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~
Buna ziua, multumesc pentru raspuns , insa nu este ceea ce am solicitat. Teoria asta o stiam si am determinat sumele. Ati incercat sa completati declaratia pentru aceasta problema?
~ Conținut șters la cerere ~
Care este valoarea la care ati vandut partile sociale: la valoarea nominala sau la alta valoare?