Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... incompatibilitate functionar public
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

incompatibilitate functionar public

un functionar public dintr-o primarie serviciul financiar-contabilitate poate desfasura activitate cu timp partial ca lucrator comercial la un angajator privat?
In speta, poate face asa ceva.
Multumesc pentru raspuns