Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... PENALITATI CONTRACT
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

PENALITATI CONTRACT

Exista posibilitatea ca penalitatile prevazute intr-un contract sa depasesca suma specificata si neachitata?
Daca este specificat in mod expres acest aspect in intelegerea contractuala.
Multumesc!