Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CAEN 7112 în sfera constructiilor?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CAEN 7112 în sfera constructiilor?

Întra în sfera constructiilor o firma cu cod CAEN principal 7112 care executa prestări de servicii în zona instalații în construcții?
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~
Nu intra .. este incadrat la Sectiunea M. ACTIVITATI PROFESIONALE, STIINTIFICE SI TEHNICE
~ Conținut șters la cerere ~
Numai d.p.d.v. fiscal .... din alte puncte de vedere nu.
Cornel Vasile, Consilier juridic